top of page

3+kk/B po rekonstrukci, PŘEMYSLOVKÁ ULICE, PRAHA 3 ŽIŽKOV

3+kk/B po rekonstrukci, PŘEMYSLOVKÁ ULICE, PRAHA 3 ŽIŽKOV

Přemyslovská 1919, Vinohrady, Czechia

25.500 Kč + 570 Kč/os + plyn + el

Nabízím k pronájmu byt po právě dokončené kompletní rekonstrukci, ve 2. patře funkcionalistického bytového domu na rozhraní Vinohrad a Žižkova.
Velkorysý Interiér domu je též po rekonstrukci.
Z prostorné předsíně ( 8m2) vedou dveře do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a s balkonem, orientovaným do vnitrobloku. Na druhé straně chodby jsou vchody o samostatného dětského pokoje a ložnice. Pokoje se mohou využívat jako průchozí, nicméně do ložnice je i samostatný vchod přes koupelnu, do které lze vstoupit i z předsíně.
Na podlahách jsou poctivé zrekonstruované dubové parkety.
Součástí kuchyňské linky je plynová varná deska a digestoř.
Komora přímo v bytě (1,2 m2) vám poskytnou praktický úložný prostor, stejně tak nadstandarní šatna o ploše
5,1 m2. V moderní koupelně najdete vanu, designové umyvadlo se skříňkou, topný žebříček, přípojku na pračku.
Dům stojí na klidném místě - roh přemyslovské a Sudoměřské ulice, přestože je v dosahu metro a stanice autobusů a tramvají.
Bydlení v tomto domě si oblíbili lidé všech generací, jelikož je na dosah stanice metra (Flora, 200 m od domu), křižovatka několika tramvají a autobusů. Na Přemyslovskou ulici z druhého konce navazuje náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se pravidelně pořádají farmářské trhy, najdete tu oblíbené kavárny a čajovny. Nedaleko jsou rozsáhlé Riegrovy sady, ideální k procházkám, sportu i odpočinku. Prohlídky možné ihned.

bottom of page