2+kk s terasou na Zličíně u metra

Lokace

Praha 5 Zličín

ulice

Tulešická

Dispozice

2+kk/T+gar.st.+sklep

Nájemné

21.000 Kč + 4.800 Kč/os poplatky vč. el. energie

O nemovitosti

Pronájem moderního a světlého bytu 2+kk

Nabízíme k pronájmu velmi krásné bydlení na Praze 5 – Zličín, nedaleko metra a s možností kompletních nákupů ve 2 nákupních centrech v blízkém okolí pro váš pohodlný život.

Lokalita:

TULEŠICKÁ ULICE, Praha 5 Zličín

Dům je moderní, světlý a součástí kvalitní bytové výstavby firmy Central Group – rok kolaudace 2009. Stojí na strategickém místě – u metra Zličín a zároveň kousek od Pražského okruhu. Tato poloha nabízí rychlé nepojení na dálnici ve směru na Plzeň nebo je možné se po pražském okruhu přemístit směrem na Radotín či dále na Jižní spojku. Lokalita leží na pomezí Prahy a Středočeského kraje, blízko do přírody, na Křivoklát, Karlštejn a další oblíbené turistické destinace.

 • částečně zařízený byt – dle dohody je možné dovybavit nebo vyklidit, pokud máte vlastní nábytek (část nábytku je na fotografiích –  postel v ložnici není součástí nabídky)
 • pračka a sušák známých značek je dle dohody rovněž k dispozici
 • byt má klimatizaci, elektricky ovládané rolety a z vnitřní strany moderní plisé na všech oknech
 • k bytu patří i garážové stání a velmi prostorný sklep
 • dům s výtahem je moderně koncipován a společné prostory jsou velmi dobře udržovány.

Byt je velmi dobře řešen a vhodný ideálně pro 2 osoby.

Rozměry a parametry bytu:

Celková podlahová plocha 69m2

K bytu patří velká terasa, prostorná komora, velký sklep a pohodlné garážové stání v blízkosti výtahu a sklepa.

Do obývacího pokoje a do ložnice jsou samostatné vstupy z předsíně, zároveň z obou místností můžete vstoupit na rozlehlou terasu (15m2) s praktickou vestavěnou skříní.

Rozměry bytu:

 • obývací pokoj s kuchyňským koutem 37m2
 • ložnice 16,2 m2 – dostatek místa i pro pracovní kout a home-office
 • koupelna s WC 6 m2
 • předsíň 6 m2
 • terasa 15 m2
 • komora 3,9 m2
 • sklep 5,2 m2
 • garážové stání

Plánek bytu:

Okna bytu jsou orientována na jihozápad, můžete si tedy na terase užívat příjemné večery a západ slunce. Nebo je možné v chladnějších dnech sledovat zapadající slunce z gauče v obývacím pokoji přes velká balkónová okna.

Všechna okna jsou z vnějšku vybavena elektrickými aluminiovými roletami, z vnitřní strany pak moderními plisé rakouské značky Leha. V kombinaci s umělým živým plotem, který je instalován po celém obvodu terasy má, bydlící pocit soukromí a osobního prostoru. Obývací prostor je vybaven klimatizací.

Na obývací pokoj navazuje kuchyňský kout s moderní kuchyňskou linkou s vestavnou lednicí, myčkou, indukční varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou a klasickou el. troubou. Při práci u kuchyňské linky máte možnost navíc větrat oknem, které zároveň zvyšuje světelnost této místnosti.

V bytě jsou prakticky řešené úložné prostory. Kromě nepostradatelné komory (3,9 m2), která se nachází v předsíni, patří k bytu i prostorný sklep (5,2 m2), umístěný poblíž garážového stání, s výhodnou výškou stropu 3,5 m pro umístění regálů, který je dále zabezpečen bezpečnostní mříží, takže vytváří i možnost bezpečného skladování jízdních kol, lyžařského a jiného sportovního vybavení, apod. Dětské kočárky lze uskladnit nebo zaparkovat ve společné místnosti poblíž hlavního vchodu do domu.

Přípojka na internet a TV je samozřejmostí.

Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní (značka Next) a je zde i elektronický bezpečnostní systém s možností napojení na PCO. Byt je dále vybaven kvalitními podlahovými materiály – v kuchyni, koupelně a v chodbě je působivá keramická dlažba, v obývacím pokoji plovoucí podlaha a v ložnici pak kobercová úprava.

Vytápění a ohřev vody je centrální, dům má vlastní plynovou kotelnu.

Dopravní spojení MHD

Byt má velmi výhodnou polohu. K zastávce metra Zličín a obchodnímu centru Metropole Zličín je to deset minut pěšky nebo jen pár minut autobusem, který má zastávku kousek od domu. V těsné blízkosti se nachází park Na Prameništi a sportovní areál.

Energetická náročnost budovy: C

Zvu vás na prohlídku: volejte 608191315

Těším se na Vás

Máte o nemovitost zájem?

Nebo mi pošlete zprávu