O mně

Chcete vědět více o mně?

Certifikace

Spolupracuji

KOMUNIKACE – DŮVĚRA – PREFERENCE

Je to precizní práce.

          Je to komunikace,

                  je to denní řešení situací,

                             je to napětí,

                                       je to pomoc,

                                                   je to štěstí.

A potom znovu. Noví lidé, nová situace, nově vyřešené to, co se zdálo být neřešitelným. Nová radost.

Jsem realitní makléřkou 25 let. 

U prodeje bytů mě fascinuje spojení kontrastů – na jedné straně člověk prodává svůj domov se všemi svými obavami a nadějemi a na druhé straně je byt či dům, na jehož dobrém a bezpečném prodeji závisí budoucnost lidí, kteří vám celý obchod svěří.

​Neuchopitelné je třeba pevně uchopit, pod pocity jsou fakta, za fakty akce a výsledek.

SPOLUPRÁCE S PROFESIONÁLY

Prioritou je vždy pracovat profesionálně. A to je soubor všech částí mozaiky, bez jediné z nich profesionalita není. Pro mě to znamená především stát se pro klienta jistotou a bezpečným průvodcem, na kterého se mohou ve všem spolehnout. A to co říkám a dělám musím mít podloženo perfektní analýzou lokality, znalostí práva, marketingu a schopností správně nastavit marketing. K tomu využívám služeb odborníků. A v neposlední řadě investuji do propagace nemovitosti nemalé množství vlastních peněz a času.

PROFI PROPAGACE

K odvedení špičkové práce v propagaci nemovitosti využívám práce a zkušeností profesionálního fotografa, experta na home staging i na videoprohlídky. Díky renomované advokátní kanceláři se právní záležitosti řeší s jistotou a s důvěrou.

DŮVĚRA

Více než v jiném oboru práce a podnikání je tu důležitá důvěra. Jde tu o velké peníze, většinou veškerý majetek klientů. To je zásadní moment. Vědět, že mi klient důvěřuje a já potřebuji vnímat, že mohu důvěřovat jemu.

Realitního makléře, který bude prodávat váš domov, si proto velmi dobře zvolte. Najděte si jeho

pracovní výsledky, jak pracuje a v neposlední řadě při osobním setkání velmi dobře vnímejte svůj „šestý smysl“ – jak se s tím člověkem cítíte? Věříte mu? Pokud ano, našli jste. Přeji vám hodně štěstí.